CoolMann Testoboost koos Tribulus Terrestrisega. Edendab seksuaalset võimekust.

Eksklusiivne CoolMann Testoboost sisaldab tasakaalustatud koostisega koostisosi, mis on spetsiaalselt valitud meeste tervise edendamiseks. Tribulus Terrestris toetab muuhulgas verevarustust, millel võib olla positiivne mõju peenise vereringele. Lisaks sisaldab CoolMann Testoboost mitmeid aktiivseid koostisosi, mis soodustavad seksuaaliha.

Kasutamine: Täiskasvanud meestele. 2 kapslit päevas rohke veega. Ööpäevane annus on 2 tabletti. Ärge ületage soovitatud kogust. Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Hoida laste eest kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja jahedas.

Tribulus terrestris – (300mg) Tribulus on üldstimulaator, toetab seksuaalset aktiivsust ning suguelundite tervist. Kasutatakse ka kuseteede ravimiseks, erektsioonihäirete korral ning vererõhu alandamiseks. Tarvitada tasuks seda eelkõige madala seksuaaltungi või erektsioonihäiretega meestel.

Siberi ženšenn (400mg) parandab erektsiooni kestvust, jäikust, tõstab libiidot ja orgasmi tugevust. Ženšennist tasub abi otsida eelkõige neil, kelle sugutung on langenud stressi, ületöötamise ja hormonaalsete häirete tõttu. Tugeva füsioloogilise adaptogeenina kasutatakse Siberi ženšenni stressi ja väsimuse vastu võitlemiseks. Samuti võib Siberi ženšenn aidata kaasa energia taastamisele ning vereringe turgutamisele.

Kaltsium (136mg)- Kaltsium on oluline mineraal, mis toetab lihaste õiget funktsioneerimist ja impulsside edastamist närvidesse.

L-Arginiin (200mg)-Erektsioonihäirete parandamiseks ja seksuaalne rahulolu tõstmiseks. L-arginiin on kõige enam levinud toidulisand meeste seksuaalse soorituse tõstmiseks tänu oma kiirele toimele. Toetab erektsiooni jäikuse suurenemist ja tõstab seksuaalset iha ning rahuldust.

Muira puama (150mg)-Muira puama on taim, mis on armudroogi maine kuhjaga ära teeninud. Seda rohtu tarvitavad Amasoonase ja Orinoco jõgede ääres elavad pärismaalased impotentsi vastu võitlemiseks ning ta rahvakeelne nimi on potentsipuu. Mõjutab otseselt kesknärvisüsteemi, stimuleerides seksihormoone. Tarvitada tasuks seda madala seksuaaltungiga meestel-naistel ja erektsiooniprobleemidega meestel.

Saw Palmetto (100mg)- on väga hea eesnäärmele. Aitab eesnäärme suurenemise korral. Ennetab ka juuste väljalangemist

Lisainfo

Kaal 0,13000000 kg
Mõõtmed 0,11 × 0,06 × 0,06 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.