WEARWATCH paarivibraator kaugjuhtimispuldiga (nn seksikell)

Paljulubavad erksates värvides mänguasjad, mis täidavad ka seda, mida lubavad: uuendusi, uusi kogemusi ja rõõmu kas üksi või paarina. Euroopa elustiilibränd esindab kaasaegseid kontseptsioone ja atraktiivsete disainielementidega täiskasvanutele mõeldud mänguasju. Esteetika ja funktsioon käivad siin käsikäes.
WEARWATCH ei soovi mitte ainult teha lihtsaid sekslelusid, vaid ka parandada inimestevahelisi kogemusi. Nad on seadnud kõrge eesmärgi. Kõik mänguasjad on kvaliteetsed ning lisavad lõbusust ja vaheldust igasse öökapi sahtlisse.
Meie mänguasjad on värvilised ja ja sisaldavad WATCHME tehnoloogiat. Need esindavad vaba, mängulist ja kirglikku seksuaalsust kõigile, olgu nad siis üksi, koos, voodis, vannis või autos. Tähtis on hea enesetunne, rahulolu ja palju nalja!
MIKS KASUTADA WEARWATCHI?
Päevast päeva oleme oma toodetesse pannud kõik, mida teame. WEARWATCH sündis elu, rõõmu, seksi ja kaasosaluse filosoofiast. Kõik meie teadmised, oskused ja kogemused. Meie nimi ütleb kõik: WEARWATCH on sünonüümiks kvaliteetsetele mänguasjadele, mis sunnivad teid tagasi tulema… ja otsima rohkem. Et see juhtuks, proovime alati uusi asju. Õpime, uuendame ja uurime uusi tehnikaid iga päev. Uue mootori või programmi loomise eesmärk on leida õige stimulatsioon, mis sobib iga meeleolu, leviala või kehaga viisil, mis kõneleb enda eest.
Armastame oma tööd, nii et peaksite teadma, et WEARWATCH on kokku pandud Sevillas. Kõik protsessid, projekteerimistööd, seadmed, tootmine ja positsioneerimine – teeme seda kõike ühes kohas, sest see on meie eesmärk, sest meile meeldib oma mänguasju luua ja loodame, et teile meeldivad need sama palju kui meie.
Nüüd räägime sellest, mis on WEARWATCHis uut.
WEARWATCH mänguasjad sisaldavad WATCHME kellatehnoloogiat, kaasasoleva kellaga ja valmis kasutamiseks kaugjuhtimispuldiga või ilma. Aga mis see tehnoloogia on?
See on seks nutikell, mis aitab teil kontrollida WEARWATCH sekslelusid, me saame need sünkroonida seksleludega, mis kasutavad watchme tehnoloogiat meie sekslelu vibratsiooni ja funktsioonide juhtimiseks.
WATCHME kella funktsioonid
WATCHME kellal on mõned silmapaistvad funktsioonid, mida me käsitleme üksikasjalikult:
 • Vibratsiooni aktiveerimine/deaktiveerimine.
 • Muutke vibratsioonirežiime
 • Muutke iga vibratsioonirežiimi intensiivsust.
Kuid kas WEARWATCH mänguasjad on ka veekindlad?
Jah, muidugi, see on veekindel ja on Sinu ideaalne kaaslane nii romantilises mullivannis kui ka kodus mugavate linade vahel. Paljud paarid tajuvad selle lõbusa kaaslase veealust vibratsiooni eriti intensiivsena.
WEAR WATCH DUAL on vibraator paaridele, nii talle kui ka temakesele. Selle eriline kuju võimaldab mõlemat partnerit seksi ajal suurejooneliste vibratsioonidega stimuleerida. Naine kannab vibraatorit seksi ajal, seega ei stimuleeri see mitte ainult tema G-punkti ja kliitorit, vaid ka partneri peenist. Selle naudingut pakkuva seksuaalse heaolu mänguasja peenem ots sisestatakse kõigepealt tuppe ja suurem ots asetatakse kliitorile. Kaks võimsat mootorit erutavad korraga põneval viisil kliitori, tuppe ja peenist ning muudavad teie seksuaalakti muljetavaldavaks. Mugav U-kuju pakub ekstra lohutavat tugevust ja imelist survet teie iha kaunimatele osadele.
Duali saab kasutada üksi masturbeerimiseks.
See vibraator on valmistatud paindlikust meditsiinilisest silikoonist ning seda saab mugavalt ja õrnalt nahale asetada. Selle seksuaalse heaolu toote eripäraks on juhtmevaba kaugjuhtimispult, millega saad hõlpsalt kellast naudingut juhtida ilma erutusseisundit muutmata. Saate valida 7 erineva intensiivsusega põneva vibratsiooniprogrammi hulgast.
 • Pehme pulseeriva sagedusega vibraator
 • Meditsiiniline silikoon
 • USB kaudu laetav
 • 7 vibratsioonirežiimi
 • Intensiivsuse juhtimine igas režiimis
 • WATCHME tehnoloogiaga kaugjuhtimiskell
 • Kontuuriga, et stimuleerida täpselt teie naudingupunkte
 • Sobib sisemiseks ja väliseks stimulatsiooniks.
 • 100% veekindel puhastamise hõlbustamiseks ja kuumem kui kuumad vannid
 • 100% vegan vibraator
 • Kuid see pole veel kõik, mängige garantiiga, sest pakume teile 2-aastast garantiid, et teie mänguasi kestaks kaua.

Lisainfo

Kaal 0,20000000 kg
Mõõtmed 0,18 × 0,13 × 0,055 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.